Pristatymo informacija

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės su greitų siuntų tarnyba, pristatomos klientams Lietuvoje kiekvieną darbo dieną. Užsisakydami prekes nurodykite teisingą prekių pristatymo vietą ir kontaktinį telefono numerį.

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI:

  1. Užsakytų prekių NEMOKAMAS atsiėmimas SID kompanijos ofise.

 Papildoma informacija: Jei prekė yra salone, ją galite atsiimti tą pačią dieną. Apie paruoštą užsakymą informuosime elektroniniu paštu arba nurodytu telefono numeriu. Turėsite galimybę prekes apžiūrėti gyvai.

 

  1. Pristatymas su greitų siuntų tarnyba iki Jūsų nurodyto adreso.

Prekių pristatymo laikas: standartiškai užsakymai įvykdomi per 7-20 darbo dienų, nebent prie prekės nurodytas kitas pristatymo terminas.

 

SVARBU

Prekių pristatymo metu rekomenduojame Pirkėjui kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjus, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas turi tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente bei dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, UAB „SID apšvietimas“/ el. parduotuvė www.sidlempos.lt yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka. Jei kiltų klausimų kurjeriui pristačius prekes, laukiame Jūsų skambučio +370 620 95000.

 

*Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai apmokestinamas 17.38€.